FIRMA

Firma AGRO-HURT

PPHU AGRO-HURT spółka cywilna – hurtownia owoców i warzyw, została założona 23.02.2000. AGRO-HURT jest firmą rodzinną prowadzoną przez trzech braci Waldemara, Piotra i Pawła Wideł. Początkowym celem firmy było osiągnięcie mocnej pozycji na regionalnym rynku, uzyskanie wysokiego poziomu sprzedaży w promieniu 100 km od Nowego Sącza.

W 2002 roku przedsiębiorstwo musiało przekształcić się ze spółki cywilnej w spółkę jawną. W późniejszych latach rozszerzono działalność o sprzedaż hurtową towarów na terytorium całej Polski. Powstały dwa nowe oddziały firmy, w 2005r. w Katowicach, a w 2006r. we Wrocławiu, stanowiąc poważną konkurencję dla przedsiębiorstw tej branży z wyżej wymienionych miast.

Aby zwiększyć obroty spółki i stać się konkurencyjną firmą na rynku europejskim, w roku 2002 po otrzymaniu niezbędnych koncesji i zakupując odpowiedni sprzęt (samochody), dołączono do działalności firmy, krajowe i międzynarodowe usługi transportowe. Firma stawia cały czas na innowacje i inwestycje w rozwój własnej działalności.

W dobie bardzo szybkiego rozwoju gospodarki, transport jest niezbędnym narzędziem, umożliwiającym zaspokojenie zapotrzebowania na towary z całego świata. Bez profesjonalnego transportu, żadna dziedzina przemysłu nie ma możliwości rozwoju, a w konsekwencji istnienia.