FIRMA

Firma AGRO-HURT

PPHU AGRO-HURT spółka cywilna – hurtownia owoców i warzyw, została założona 23.02.2000. AGRO-HURT jest firmą rodzinną prowadzoną przez trzech braci Waldemara, Piotra i Pawła Wideł. Początkowym celem firmy było osiągnięcie mocnej pozycji na regionalnym rynku, uzyskanie wysokiego poziomu sprzedaży w promieniu 100 km od Nowego Sącza.

W 2002 roku przedsiębiorstwo musiało przekształcić się ze spółki cywilnej w spółkę jawną. W późniejszych latach rozszerzono działalność o sprzedaż hurtową towarów na terytorium całej Polski. Powstały dwa nowe oddziały firmy, w 2005r. w Katowicach, a w 2006r. we Wrocławiu, stanowiąc poważną konkurencję dla przedsiębiorstw tej branży z wyżej wymienionych miast.

Aby zwiększyć obroty spółki i stać się konkurencyjną firmą na rynku europejskim, w roku 2002 po otrzymaniu niezbędnych koncesji i zakupując odpowiedni sprzęt (samochody), dołączono do działalności firmy, krajowe i międzynarodowe usługi transportowe. Firma stawia cały czas na innowacje i inwestycje w rozwój własnej działalności.

DZIĘKUJEMY FIRMIE PZU S.A. ZA WSPARCIE PREWENCYJNE
Nasza firma od wielu lat kompleksowo ubezpiecza się u największego polskiego ubezpieczyciela - PZU S.A. W ramach tej wieloletniej współpracy otrzymaliśmy od Ubezpieczyciela wsparcie prewencyjne na zwiększenie bezpieczeństwa poprzez zapobieganie i zmniejszanie skutków wypadków. W ramach umowy prewencyjnej 1602/2020/PZU/10/Kraków uzyskaliśmy dofinansowanie do zakupu opon zimowych oraz abonamentu NAWI24. Inwestycja ta pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo naszych kierowców, innych uczestników ruchu drogowego oraz pozwoli na całodobowe monitorowanie floty.
Dziękujemy za dotychczasową wieloletnią ochronę ubezpieczeniową oraz przyznane wsparcie finansowe.