TRANSPORT & SPEDYCJA

TRANSPORT & SPEDYCJA

Usługa transportu międzynarodowego, wykonywana jest głównie do takich krajów jak: Niemcy, Austria, kraje Beneluxu, Hiszpania, Francja, UK, Włochy Finlandia i Grecja.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług transportu krajowego i miedzynarodowego, dostosowane do konkretnych wymagań klientów. Dla Ciebie zajmiemy się załadunkiem towaru, zaplanowaniem optymalnej trasy oraz dostarczeniem go w wyznaczone miejsce.

Dobierzemy oraz dostosujemy najwłaściwszy rodzaj opakowania do rodzaju przewożonych produktów a także pokonywanej trasy.
Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii, wiedzy teoretycznej i doświadczeniu specjalistów pracujących dla nas ( zatrudnionych w naszej firmie) ,jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia, na najwyższym poziomie.
Zaawansowana technologia, podstawy teoretyczne poparte bogatym doświadczeniem stwarzają warunki pozwalające na profesjonalną realizację obsługi na najwyższym poziomie.

Firma posiada nowoczesne zaplecze logistyczne, dostosowane do standardów Unii Europejskiej. Jesteśmy dynamiczną firmą, nastawioną na unikalne rozwiązania w logistyce, a wysoka jakość oraz korzystne ceny znalazły uznanie w oczach Klientów.

Nasz tabor:

Nasz tabor to nowoczesne ciągniki siodłowe, spełniające normy ekologiczne, posiadające pakiety Green Lorry. Spełniają wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.

Chłodnia:

Ładowność: 23 tony, 85 m3
Wymiary przestrzeni ładownej: 2,6 m x 13,4 m

Standard:

Ładowność: 24 tony, 90 m3
Wymiary przestrzeni ładownej: 2,7 m x 13,6 m

W chwili obecnej dysponujemy 175 ciągnikami siodłowymi renomowanych firm:

  • MAN
  • DAF

Oraz naczepami ciężarowymi, marek takich jak:

  • KOGEL
  • KRONE
  • LAMBERET
  • SCHMITZ

Przeznaczonymi do przewozu towarów w drogowym transporcie międzynarodowym oraz krajowym. Liczba ta stale rośnie. Przewozy wykonujemy w konwencji CMR. Posiadamy odpowiednie ubezpieczenia na przewożone towary OCP w ruchu drogowym krajowym i międzynarodowym oraz OCS.

Dbamy o bezpieczeństwo

Wszystkie nasze samochody, jak i towary w nich przewożone są w pełni ubezpieczone w profesjonalnej firmie ubezpieczeniowej i monitorowane w trakcie całej podróży, a więc korzystając z naszych usług będziesz mógł spać spokojnie.
Jako firma Transportowa współpracujemy ze spedycjami krajowymi jak i z firmami znajdującymi się poza terenem Polski. Hiszpania, Niemcy, Francja, Austria, Włochy.
Wszystkie naczepy dysponują pojemnością 95 m3.

Zatrudniamy profesjonalnych kierowców z długoletnim stażem, którzy zadbają oto, aby Twój ładunek dotarł na czas i miejsce. Usługa transportu międzynarodowego, wykonywana jest głównie do takich krajów jak Niemcy, Austria, kraje Beneluxu, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Finlandia, Grecja, Słowacja, Czechy, Węgry i Potrtugalia. Transport międzynarodowy odbywa się głównie do krajów UE, ale także poza Unię.

Nie zapominamy jednak o transporcie krajowym i dokładamy wszelkich starań, aby odbywał się on na najwyższym poziomie. Posiadając taką liczbę sprzętu, a także ludzi go obsługujących możemy przewieźć każdy towar.